• https://www.facebook.com/yedikedi
  • https://www.twitter.com/SsszMzhDergisi

İyi, güzel, faydalı paylaşımlar

Faydalı olabildiysek ne mutlu

Ankara Veterinerleri

Bugün size özellikle Ankara’da yaşayan hayvan severler için bir site tanıtacağım. AnkaraVeterinerleri.com isimli site oldukça hoşuma gitti.

Bugün size özellikle Ankara’da yaşayan hayvan severler için bir site tanıtacağım. AnkaraVeterinerleri.com isimli site oldukça hoşuma gitti. İnsanları en değerli dostları için hazırlanmış ve tamamen toplum yararına hizmet eden bu site Ankara’da yaşayan ve kalbi hayvan sevgisi ile dolu her insan için adeta bir Google niteliğinde.

Ankara Veteriner Kliniği, Akyurt, Anıttepe, Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Beşevler, Beysukent, Beştepe, Bilkent, Birlik, Çankaya, Çayyolu, Cinnah, Çiğdem, Çukurambar, Çubuk, Demetevler, Dikmen, Elvankent, Emek, Eryaman, Etimesgut, Etlik, Fatih, Gazi Osman Paşa, Gölbaşı, Hoşdere, İncek, Kavaklıdere, Kazan, Keçiören, Kızılay, Kırkkonaklar, Kolej, Konukkent, Küçükesat, Mamak, Oran, Ostim, Polatlı, Pursaklar, Sancak, Sincan, Tandoğan, Temelli, Tunalı, Ümitköy, Yaşamkent, Yenimahalle, Yıldız, Yüzüncüyıl ve Türkkonut bölgelerinde yer alan tüm Veteriner Kliniklerini bu harika sitede bulabiliyorsunuz.

Ankara Veteriner denilince akla ilk gelen bu harika site sayesinde çok kısa zamanda evcil hayvanlarınıza tedavi merkezleri bulabiliyorsunuz. Ankara Veteriner Hekim lerinin yoğun ilgisi ile de karşı karşıya olan site minik dostlarımıza hiçbir çıkar gözetmeksinizin oluşturulmuş bir proje.

Ankara’da yaşayan bir dostumun sevimli kedisi bu site sayesinde yaşama yeniden tutunmuştu. Gecenin bir yarısında hayvan ishal olmuş ve bu sitedeki Veteriner kliniklerinden evine yakın olan kliniği bularak acilen yetiştirmiş ve hayvancağızın hayatı kurtulmuş.

Sitede kliniklerin adresleri ve telefonlarının yanı sıra 7/24 hizmet veren kliniklerinde iletişim adreslerini bulmak mümkün.

521 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam113
Toplam Ziyaret158934
Anket
Okuyo musunuz, kaça gidiyosunuz?