• https://www.facebook.com/yedikedi
  • https://www.twitter.com/SsszMzhDergisi

İyi, güzel, faydalı paylaşımlar

Faydalı olabildiysek ne mutlu

Mavi Kırlangıç uçmaya devam ediyor

Yeşilay Derneğinden müthiş bir çocuk dergisi


 Mavi Kırlangıç

   Şayet dergi satan bir gazete bayiine gidip oradaki dergilere göz atarsanız bir çok çocuk dergisine rastlayacaksınız. Sizi bilmem ama benim neredeyse hepsini almak geliyor içimden. Neredeyse hepsini dedim çünkü bazı dergiler fiyatını haketmeyebiliyor ancak bazıları ise vereceğiniz paraya kesinlikle değiyor.

   Yeşilay Derneği tarafından yayınlanan Mavi Kırlangıç da verdiğiniz paraya kesinlikle değecek bir dergi. Bu güzel derginin 209. sayısı Temmuz ayı itibarıyle bayilerde yerini almış durumda. Mavi Kırlangıç dergisinin bu sayısının kapak konusu “Tutumlu ol, kazanan sen ol!” şeklinde. Her ay dergide yer alan Yeşilcan’ın maceraları bölümünün başlığı da şöyle: İsraf etme mutlu ol!


   Yeşilcan, çocuklara Yeşilay Derneği’ni sevdirmek için hazırlanmış bir karakter. Ece ve Efe de arkadaşları. Her ay çocuklarımızı ayrı bir maceraya çağırıyorlar.

   Mavi Kırlangıç Dergisi 48 sayfa ve doyurucu bir içeriğe sahip. Dergide sağlık, doğa, tarih, spor, hayvanlar, bulmaca, hikaye, kitap tanıtımı, bilim, botanik, origami, dünya gibi çok çeşitli başlıklar altında birbirinden faydalı yazılar var.

   Her ay sürpriz bir çok hediyeyi okurları ile buluşturan Mavi Kırlangıç’ın Temmuz 2017 sayısında 3 hediye sizi bekliyor.  1) Büyük Yapboz 2) Maske 3) Tatil takvimi.

   Mavi Kırlangıç Yeşilay Çocuk Dergisi’ni tüm bu hediyelerle birlikte sadece 5 liraya bayilerden alabilirsiniz. Dilerseniz www.yesilaymarket.com adresinden ABONE olabilirsiniz.

 

629 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam112
Toplam Ziyaret158933
Anket
Okuyo musunuz, kaça gidiyosunuz?