• https://www.facebook.com/yedikedi
  • https://www.twitter.com/SsszMzhDergisi

İyi, güzel, faydalı paylaşımlar

Faydalı olabildiysek ne mutlu

Büyükannenin nezaketine Google kayıtsız kalamadı

Google'da yaptığı aramalarla Google'ın dikkatini çeken büyükanne

   86 yaşındaki İngiliz kadının Google'da yaptığı aramalarda da nezaketi elden bırakmaması ilk olarak torununun dikkatini çekti. Ninesi May Ashworth'un Google'da yaptığı tüm aramalara "lütfen" diye başlayıp sonuna da "teşekkür ederim" yazdığını gören torun Ben John, bu durumu Twitter'da paylaştı. John, Twitter'da paylaştığı ekran görüntüsünün altına şunları yazdı:

   "Aman Tanrım! Büyükannemin dizüstü bilgisayarını açtım, ne zaman Google'da bir şey arasa 'lütfen' ve 'teşekkür ederim' yazıyor."

   Ninesine neden böyle yaptığını soran John'un aldığı cevaptan anladığına göre yaşlı kadın Google'a yazılan aramaları şirketteki insanların cevaplandırdığını zannettiği için kibar olursa daha hızlı yanıt alacağını düşünüyor.

   John'un paylaşımı Google'a kadar ulaştı ve Google, Twitter hesabından büyükanneye hem teşekkür etti hem de torununun paylaştığı ekran görüntüsündeki sorusuna cevap verdi:

   "Sayın Ben'in büyükannesi. İyi olduğunuzu umuyoruz. Dünyada yapılan milyarlarca aramanın arasından sizinki bizi gülümsetti. Bu arada sorunuzun cevabı 1998. Biz teşekkür ederiz!"

 Ben Eckerslet
1464 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam120
Toplam Ziyaret190565
Anket
Okuyo musunuz, kaça gidiyosunuz?