• https://www.facebook.com/yedikedi
  • https://www.twitter.com/SsszMzhDergisi

İyi, güzel, faydalı paylaşımlar

Faydalı olabildiysek ne mutlu

Millî Çocuktan karne hediyesi

Millî Çocuk dergisi abonelerine Sesli Elifba hediye ediyor.


   Millî Çocuk, Millî Gazete abonelerine ulaşan bir çocuk dergisi. Ayda iki kez yayımlanan Millî Çocuk dergisi zengin bir içeriğe, güçlü bir yazar çizer kadrosuna sahip. Dergide güncel konular, hikâye ve masallar, Kur'an-ı Kerim, Peygamberimizin hayatı, Müslüman şahsiyetler, coğrafya, bilgi yarışması, şiir, bilmece ve bulmaca gibi çok farklı bölümler bulunuyor. 

Millî Çocuk'un sayfalarını çevirmeye başlar başlamaz ayet ve hadis ezberliyoruz bölümüyle karşılaşıyorsunuz. Dergide yer alan ayet ve hadisleri ezberleyip videoya çekip gönderenlerin videoları derginin Facebook sayfasından yayınlanıyor. 

Derginin Millî Gazete'de çocuk sayfası olarak başlayan macerası bir süre haftalık dergiye dönüştü. 16 sayfalık ve haftalık çıkan dergi bir süre sonra sayfa sayısını 32'ye çıkardı ve 15 günde bir çıkmaya başladı. 

Haziran ayı itibarıyla 263. sayısına ulaşan Millî Çocuk bu yaz bir sürpriz yaptı ve Sesli Elifba hediyesini okurlarına hediye edeceğini duyurdu. Abonelik şartlarını öğrenmek ve bilgi almak için Millî Çocuk Facebook sayfasına uğrayabilirsiniz.
1490 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam120
Toplam Ziyaret190565
Anket
Okuyo musunuz, kaça gidiyosunuz?